Penny's Beauty Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Penny's Beauty Forum

Το επίσημο furum του καναλιού: PennyTube
 
ΦόρουμLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 Νέες αγορές

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Penny
Admin
Penny


Posts : 40
Join date : 10/01/2018
Age : 54

Νέες αγορές Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Νέες αγορές   Νέες αγορές EmptyΠεμ Ιαν 11, 2018 10:44 pm

Αγάπες μου, σε αυτό το τμήμα του φόρουμ μιλάμε για ότι νέο αγοράσαμε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://pennytube.forumgreek.com
Νασια




Posts : 4
Join date : 28/03/2018

Νέες αγορές Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Νέες αγορές   Νέες αγορές EmptyΤετ Μαρ 28, 2018 10:43 pm

Facial scrub απο frezyderm# Το ειχα κ παλια,αλλα τωρα που το ξαναχρησιμοποιησα με ξετρελανε!! Εκανε το δερμα λειο κ λαμπερο!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Penny
Admin
Penny


Posts : 40
Join date : 10/01/2018
Age : 54

Νέες αγορές Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Νέες αγορές   Νέες αγορές EmptyΤετ Μαρ 28, 2018 11:24 pm

Αγαπάκια μου, αυτά εδώ τα δυο είναι οι νέες μου αγορές, και φυσικά σύντομα θα ανεβάσω βίντεο haul & review.
Ξέρετε πως συνήθως προτιμώ τα οικονομικά καλλυντικά, όμως αυτές τις δυο παλέτες τις ήθελα πάρα πολύ, και αμφιταλαντεύτηκα ποια απο τις δυο να πάρω. Τελικά, με τον τελευταίο μου μισθό, τις πήρα και τις δυο και ησύχασα.
Αν θέλετε όμως να σας κάνω ένα μίνι spoiler, να σας πω πως δεν περίμενα ότι η shade + light, θα είχε τόσο kick back. Γράφει ωραία, κάνει ωραίο blending, αλλά πολύ kick back. Πραγματικά, ακουμπάς το πινέλο στη σκιά και κάνει σκόνη...

Νέες αγορές 29261110
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://pennytube.forumgreek.com
User666




Posts : 9
Join date : 27/03/2018

Νέες αγορές Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Νέες αγορές   Νέες αγορές EmptyΣαβ Μαρ 31, 2018 1:16 am

Με γεια φιλενάδα, απίθανες και οι δυο, αν και έχω αδυναμία στην Kat Von D προσωπικά Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Penny
Admin
Penny


Posts : 40
Join date : 10/01/2018
Age : 54

Νέες αγορές Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Νέες αγορές   Νέες αγορές EmptyΣαβ Μαρ 31, 2018 5:34 am

Κοίτα, και εγώ αυτή χρησιμοποιώ περισσότερο γιατί η chocolate gold δεν είναι για πολλά πολλά μιας και οι περισσότερες σκιές είναι μεταλλικές.
Όπως ξέρεις προτιμώ τα οικονομικά καλλυντικά, αλλά αυτές τις δυο τις ήθελα, αν και καμία δεν είναι η Νο1 αγαπημένη μου παλέτα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://pennytube.forumgreek.com
User666




Posts : 9
Join date : 27/03/2018

Νέες αγορές Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Νέες αγορές   Νέες αγορές EmptyΣαβ Μαρ 31, 2018 6:46 pm

Πολύ καλά έκανες και τις αγόρασες, καλή μου, πρέπει να κάνουμε κάποιες φορές δώρα στον εαυτό μας, κάνει καλό στην ψυχολογία μας. Προσωπικά, χρησιμοποιώ high end προϊόντα σε σημαντικές προσωπικές ή επαγγελματικές περιστάσεις (Kat Von D, YSL, Chanel, Dior, Estee Lauder), ενώ στην καθημερινότητά μου φυσικά θα επιλέξω drugstore/οικονομικά όπως sleek, make up revilution, l'oreal, essence. Όσον αφορά το skincare τείνω να επιλέγω Vichy, Caudalie χωρίς να περιφρονώ, όμως, και την Bioten ή την Beauty Formulas Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Νέες αγορές
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Penny's Beauty Forum :: Μακιγιάζ :: Haul-
Μετάβαση σε: