Penny's Beauty Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Penny's Beauty Forum

Το επίσημο furum του καναλιού: PennyTube
 
ΦόρουμLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 Προϊόντα αποτυχίες

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Penny
Admin
Penny


Posts : 40
Join date : 10/01/2018
Age : 54

Προϊόντα αποτυχίες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Προϊόντα αποτυχίες   Προϊόντα αποτυχίες EmptyΠεμ Ιαν 11, 2018 10:19 pm

Εδώ μοιραζόμαστε την άποψη μας σχετικά με προϊόντα που δεν δούλεψαν όπως περιμέναμε.

Ευτυχώς, την τελευταία περίοδο δεν έχω πολλά flop προϊόντα, έχω όμως ένα και καλό που κάθε φορά που το βλέπω εκνευρίζομαι φοβερά.
Μιλάω για το: Schwarzkopf Gliss hair repair strenght & resistance contitioner, ένα contitioner, όχι για γερά μαλλιά, αλλά για γερά νεύρα.

Το συγκεκριμένο μαλακτικό υπόσχεται  εύκολο χτένισμα, δύναμη και αντίσταση. Ναι καλά! Και εγώ χρειάστηκα πολύ δύναμη να αντισταθώ στην παρόρμηση να το πετάξω απο το παράθυρο. Γιατί στα δικά μου μαλλιά δεν κάνει απολύτως τίποτα. Ας τα πάρω όμως απο την αρχή:
Πρώτα από όλα το προϊόν βγαίνει πολύ δύσκολα από το μπουκάλι, δεύτερον, για να μαλακώσει και να ξεμπερδέψει τα μαλλιά μου χρειαζόμουν τεράστια ποσότητα ίση με ένα καρύδι (στο περίπου όσο αφρό βάζουμε στα μαλλιά μας) κάτι που πραγματικά βρήκα ανεπίτρεπτο. Ακόμα και κατά τη διάρκεια εφαρμογής του, δεν ένοιωθα τα μαλλιά μου να μαλακώνουν, και κυριολεκτικά ξεμαλλιαζόμουν μέχρι να ξεμπερδευτούν. Και το χειρότερο δυο μέρες μετά ήμουν λες και είχα βάλει το χέρι μου στην πρίζα, και ας είχα κάνει ίσιωμα. Προσωπικά λοιπόν δεν έχω τίποτα καλό να πω. Δεν ξέρω αν όλη η σειρά έχει τα ίδια χάλια, αλλά αυτό ήταν πεταμένα λεφτά....

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://pennytube.forumgreek.com
Penny
Admin
Penny


Posts : 40
Join date : 10/01/2018
Age : 54

Προϊόντα αποτυχίες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προϊόντα αποτυχίες   Προϊόντα αποτυχίες EmptyΠεμ Μαρ 29, 2018 6:08 pm

Κοριτσάκια μου σήμερα θα μοιραστώ μαζί σας, ένα ακόμα flop προϊόν το οποίο σας το έχω δείξει σε haul παλιότερα.
Μιλάω για το Aye Aye Captain very black liquid eyeliner από την W7.

Για το συγκεκριμένο eyeliner είχα ακούσει πολύ καλά λόγια σε reviews, και έτσι αποφάσισα να το αγοράσω. Είναι όντως ένα πολύ μαύρο eyeliner το οποίο όμως δεν στεγνώνει ποτέ.
Τα δικά μου τα μάτια έχουν την εξής ιδιομορφία. Το κινητό μέρος του βλεφάρου, είναι πολύ μικρότερο από το ακίνητο, και με την πάροδο του χρόνου έχω αποκτήσει και μια μικρή βλεφαρόπτωση. Έτσι το κινητό μέρος, τις περισσότερες φορές κρύβεται από το ακίνητο. Εμένα όμως πάντα μου άρεσε να χρησιμοποιώ eyeliner, αλλά χωρίς να δημιουργώ το τεράστιο φτερό που φτιάχνουν. Συνήθως προτιμώ μια λεπτή γραμμή που τραβιέται απαλά λίγο πιο έξω από το μάτι.

Στην αρχή που χρησιμοποιούσα αυτό το eyeliner δεν είχα κανένα πρόβλημα, όμως από κάποια στιγμή και μετά μου λέρωνε το πάνω κομμάτι του ματιού. Και δεν εννοώ πως το λέρωνε αμέσως μετά την εφαρμογή, αλλά μετά απο πολλές ώρες. Διαβάστε τι έπαθα. είχαμε να πάμε μια επίσκεψη με τον Σπυ, και χρησιμοποίησα το συγκεκριμένο. Το τσεκάρω πριν φύγουμε όλα οκ, το τσεκάρω στο αμάξι πριν κατέβουμε όλα οκ, και σε κάποια στιγμή που ήμασταν εκεί, πάω τουαλέτα και τι να δω; Είχα δυο γραμμές, μια κανονική και μια ακόμα. Δεν ξέρω γιατί έγινε αυτό, και το μόνο που μπορώ να σκεφτώ είναι πως είτε ζεστάθηκα και έλιωσε, είτε τα λιπαρά μου βλέφαρα την έκαναν την δουλειά τους. Όπως και να έχει θεωρώ ανεπίτρεπτο ένα eyeliner να φεύγει από την θέση του μετά από μερικές ώρες, και για αυτό για μένα είναι ένα προϊόν flop.
Προϊόντα αποτυχίες Img_2010
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://pennytube.forumgreek.com
 
Προϊόντα αποτυχίες
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Τα προϊόντα που αγαπήσαμε

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Penny's Beauty Forum :: Μακιγιάζ :: Flops-
Μετάβαση σε: