Penny's Beauty Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Penny's Beauty Forum

Το επίσημο furum του καναλιού: PennyTube
 
ΦόρουμLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 Τα προϊόντα που αγαπήσαμε

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Penny
Admin
Penny


Posts : 40
Join date : 10/01/2018
Age : 54

Τα προϊόντα που αγαπήσαμε Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Τα προϊόντα που αγαπήσαμε   Τα προϊόντα που αγαπήσαμε EmptyΠεμ Ιαν 11, 2018 10:00 pm

Εδώ μιλάμε για τα αγαπημένα μας προιόντα, αυτά που μας έκαναν να τα ξεχωρίσουμε. Άραγε, εσείς τι ξεχωρίσατε το τελευταίο καιρό;;; Προσωπικά, αυτό το λάτρεψα την τελευταία περίοδο είναι μια μάσκα προσώπου με μέλι, απο garnier skin active, η οποία υπόσχεται επιδιόρθωση.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://pennytube.forumgreek.com
Κωνσταντίνα




Posts : 8
Join date : 27/03/2018

Τα προϊόντα που αγαπήσαμε Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα προϊόντα που αγαπήσαμε   Τα προϊόντα που αγαπήσαμε EmptyΤρι Μαρ 27, 2018 11:35 pm

Τον τελευταίο καιρό αγόρασα την κρέμα της garnier botanical skinactive με αλοη και ειμαι πολυ ευχαριστημενη. Ειχα παρει περσυ και την πρασινη για μικτα δερματα και ηταν πολυ καλη. Εχω λιπαρη ακνεικη επιδερμιδα και γενικα δεν τολμω κρεμες του εμπορίου. Περισσότερο εμπιστευομαι φαρμακειου.Ομως η garnier με εχει εκλπηξει ευχαριστα τελευταια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Penny
Admin
Penny


Posts : 40
Join date : 10/01/2018
Age : 54

Τα προϊόντα που αγαπήσαμε Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα προϊόντα που αγαπήσαμε   Τα προϊόντα που αγαπήσαμε EmptyΤρι Μαρ 27, 2018 11:37 pm

Και εγώ Κωνσταντίνα μου δεν περίμενα από μια μάσκα να κάνει τόση δουλειά, αλλά τελικά έχουν αποτέλεσμα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://pennytube.forumgreek.com
Κωνσταντίνα




Posts : 8
Join date : 27/03/2018

Τα προϊόντα που αγαπήσαμε Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα προϊόντα που αγαπήσαμε   Τα προϊόντα που αγαπήσαμε EmptyΤρι Μαρ 27, 2018 11:39 pm

Και η μασκα η moisture bomb που αναφερεις στο βιντεο ειναι εκπληκτικη. Την εχω δοκιμασει. Τωρα στο μπανιο με περιμενει η νεα που εβγαλαν με ανθρακα στην ιδια μορφη tissue mask.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Penny
Admin
Penny


Posts : 40
Join date : 10/01/2018
Age : 54

Τα προϊόντα που αγαπήσαμε Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα προϊόντα που αγαπήσαμε   Τα προϊόντα που αγαπήσαμε EmptyΤρι Μαρ 27, 2018 11:42 pm

Κωνσταντίνα έγραψε:
Και η μασκα η moisture bomb που αναφερεις στο βιντεο ειναι εκπληκτικη. Την εχω δοκιμασει. Τωρα στο μπανιο με περιμενει η νεα που εβγαλαν με ανθρακα στην ιδια μορφη tissue mask.

Και όμως κάποιοι τόλμησαν και είπαν πως είναι 2€ πεταμένα. Προσωπικά την λατρεύω. Και μιας και μου το θύμησες, κάτσε να βάλω μια τώρα. Καλό μπάνιο κοριτσάκι μου
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://pennytube.forumgreek.com
Κωνσταντίνα




Posts : 8
Join date : 27/03/2018

Τα προϊόντα που αγαπήσαμε Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα προϊόντα που αγαπήσαμε   Τα προϊόντα που αγαπήσαμε EmptyΤρι Μαρ 27, 2018 11:45 pm

Penny έγραψε:
Κωνσταντίνα έγραψε:
Και η μασκα η moisture bomb που αναφερεις στο βιντεο ειναι εκπληκτικη. Την εχω δοκιμασει. Τωρα στο μπανιο με περιμενει η νεα που εβγαλαν με ανθρακα στην ιδια μορφη tissue mask.

Και όμως κάποιοι τόλμησαν και είπαν πως είναι 2€ πεταμένα. Προσωπικά την λατρεύω. Και μιας και μου το θύμησες, κάτσε να βάλω μια τώρα. Καλό μπάνιο κοριτσάκι μου

Αυτό είναι ένα πολύ μεγάλο θέμα που θίγεις. Για τις κριτικές των youtuber μπορουμε να μιλάμε ώρες.....Αλλά δεν ξέρω αν αξίζει το χρόνο μας
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Penny
Admin
Penny


Posts : 40
Join date : 10/01/2018
Age : 54

Τα προϊόντα που αγαπήσαμε Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα προϊόντα που αγαπήσαμε   Τα προϊόντα που αγαπήσαμε EmptyΤρι Μαρ 27, 2018 11:49 pm

Έτσι ακριβώς αγάπη
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://pennytube.forumgreek.com
 
Τα προϊόντα που αγαπήσαμε
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Προϊόντα αποτυχίες

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Penny's Beauty Forum :: Μακιγιάζ :: Tops-
Μετάβαση σε: